Fizjoterapia Kraków - Fizjoterapia Kraków Amsaw

Fizjoterapia Kraków
ZNAJDZIESZ NAS
Największa potęga człowieka leży w sile jego wiary
Napoleon Hill
FIZJOTERAPIA KRAKÓW
Przejdź do treści

FIZJOTERAPIA KRAKÓWFIZJOTERAPEUTA KRAKÓW

Doświadczenie i profesjonalizm, czyli ABC dobrego fizjoterapeuty

Jesteśmy firma świadczącą usługi rehabilitacyjne. Nie jest to jakiś  pierwszy, lepszy podmiot świadczący usługi lecznicze. Naszym zadaniem  jest pomoc naszym Pacjentom w sposób kompletny i kompetentny. Dzięki  temu, uzyskujemy wśród naszych Klientów tak dobre wyniki.

Doświadczenie

Rehabilitacja to nasza specjalność już od paru dobrych lat. Dzięki  odpowiedniemu doświadczeniu, możemy świadczyć szerokie spektrum usług -  również tych najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych. W czasie  trwania naszej praktyki mieliśmy do czynienia z wieloma ludzkimi  problemami a nawet dramatami. Teraz wiemy, jak w takich sytuacjach  pomagać naszym Pacjentom.

Potencjał fizjoterapii

Nasze możliwości nie kończą się na planowaniu procesów rehabilitacyjnych  i ich realizacji. Stale się doskonalimy, dzięki czemu poznajemy  zupełnie nowe techniki, które w naszej pracy okazują się bardzo pomocne.  Wiemy na przykład, jak efektywnie minimalizować ból, który niestety  bardzo często wpływa w sposób negatywny na efekty rehabilitacji. Dzięki  nowatorskim rozwiązaniom, możemy ten problem zredukować praktycznie do  zera, przyspieszając proces pełnego powrotu do zdrowia.

Zgłoś się do nas. Pomożemy Ci!

Jeśli chcesz, by Twoja rehabilitacja wreszcie nabrała tempa, koniecznie  zgłoś się do nas. Przeprowadzimy odpowiednie badania i konsultacje, na  podstawie których przygotujemy plan przyszłych działań. Zaufaj nam a  przekonasz się, że można to zrobić profesjonalnie i szybko.
Nie zapominaj, że tak naprawdę od Ciebie zależy przebieg Twojej rehabilitacji!          
SLEDŹ NAS!
Rehabilitacja Kraków
NASI SPECJALIŚCI
dr. Artur Skoczylas
mgr. Łukasz Trembul
mgr. Anna Czerwik


MOTTO
Naturalna siła uzdrawiająca w każdym z nas jest największym źródłem dobrego samopoczucia
Projekt i wykonanie  Fizjoterapia Kraków 2017
KONTAKT
Fizjoterapia Kraków
os. Złotej Jesieni  1
31-826 Kraków

+48 12 649 88 73
O NAS
W klinice Fizjoterapia Kraków świadczymy usługi rehabilitacji manualnej , tak aby skutecznie pomóc pacjentom w radzeniu sobie z schorzeniami mięśniowo szkieletowymi. Koncentrujemy się na zapewnieniu kompleksowej opieki minimalizując dyskomfort bólowy, skutecznie uzyskując maksymalną funkcjonalność ruchową.
Wróć do spisu treści