O nas - Fizjoterapia Kraków Amsaw

Fizjoterapia Kraków
ZNAJDZIESZ NAS
Największa potęga człowieka leży w sile jego wiary
Napoleon Hill
FIZJOTERAPIA KRAKÓW
Przejdź do treści

O NAS FIZJOTERAPIA KRAKÓW

Fizjoterapia Kraków powstała w 2014 roku z pomysłu właściciela doktora Artura Skoczylasa. Naszym celem jest dostarczanie indywidualnej zaplanowanej opieki z wykorzystanie terapii manualnej dla każdego naszego pacjenta.

Nasi doświadczeni fizykoterapeuci oraz personel Fizjoterapia Kraków zapewniają pacjentom najwyższej, jakości opiekę w pełnym zakresie terapii ruchowych i manualnych. Dzięki naszej dogodnej lokalizacji w Krakowie, kadrze wykwalifikowanych terapeutów cieszących się dobrą reputacją, zapewniamy usługi na europejskim poziomie. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu, oraz potwierdzonym wynikom!

W Fizjoterapia Kraków, plan leczenia jest indywidualnie dopierany dla każdego pacjenta, tak, aby najskuteczniej pomóc w radzeniu sobie z różnymi rodzajami bólu spowodowanymi schorzeniami mięśniowo-szkieletowymi. Kładziemy duży nacisk na zapewnienie minimalizacji dyskomfortu pacjenta. Specjalizujemy się w rehabilitacji zaburzeń kręgosłupa, dysfunkcji barków, problemów z biodrami, urazów kolana, przewlekłych bólów reumatologicznych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Zespół Fizjoterapia KrakówNASI SPECJALIŚCI W FIZJOTERAPIA KRAKÓW
dr. Artur Skoczylas
mgr. Łukasz Trembul
mgr. Anna Czerwik
SLEDŹ NAS!
Rehabilitacja Kraków
NASI SPECJALIŚCI
dr. Artur Skoczylas
mgr. Łukasz Trembul
mgr. Anna Czerwik


MOTTO
Naturalna siła uzdrawiająca w każdym z nas jest największym źródłem dobrego samopoczucia
Projekt i wykonanie  Fizjoterapia Kraków 2017
KONTAKT
Fizjoterapia Kraków
os. Złotej Jesieni  1
31-826 Kraków

+48 12 649 88 73
O NAS
W klinice Fizjoterapia Kraków świadczymy usługi rehabilitacji manualnej , tak aby skutecznie pomóc pacjentom w radzeniu sobie z schorzeniami mięśniowo szkieletowymi. Koncentrujemy się na zapewnieniu kompleksowej opieki minimalizując dyskomfort bólowy, skutecznie uzyskując maksymalną funkcjonalność ruchową.
Wróć do spisu treści